• Szanowni Państwo!

Podobnie jak w roku ubiegłym istnieje możliwość przekazania odpisu 1% podatku za rok 2020 dla Zespołu Placówek Oświatowych w Kopance.

W tym celu w zeznaniu podatkowym należy wpisać numer   KRS 0000052078  oraz podać nazwę szkoły w celu szczegółowym (Zespół Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w Kopance).

• Przekaż nam swój 1%

Podobnie jak w ubiegłym roku istnieje możliwość przekazania odpisu 1% podatku za rok 2018 dla Zespołu Placówek Oświatowych w Kopance.

W tym celu w zeznaniu podatkowym należy wpisać numer KRS 0000052078 oraz podać nazwę szkoły w celu szczegółowym (Zespół Placówek Oświatowych w Kopance)

Poniżej znajduje się link do bezpłatnego programu, który pomoże samodzielnie wypełnić zeznanie podatkowe.

PROGRAM EPITY