• Godziny dostępności

      • GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI – konsultacje dla rodziców

        i uczniów

         

         

        Nauczyciel

         

         

        poniedziałek

         

        wtorek

         

        środa

         

        czwartek

         

        piątek

        Ireneusz Borowiński

         

         

         

        13.40 – 14.25

         

        Jolanta Chojnacka

         

        11.30 – 12.30

         

         

         

        Krzysztof Czerw

         

         

        12.30 – 13.40

         

         

        Marcin Dudała

         

        15.15 – 16.00

         

         

         

        Kamilla Jaśnikowska-Toboła

         

         

        13.40 – 14.25

         

         

         

        Anna Janik /wymiennie

        12.00 – 13.00

        10.30 – 11.30

         

         

         

        Beata Jaskuła/ wymiennie

         

        11.30 – 12.30

         

         

        10.00  - 11.00

        Elżbieta Kaczmarzyk

         

         

         

        14.25 – 15.15

         

        Zygmunt Król

         

         

         

         

        16.05. – 16.50

        Monika Lempart

         

         

         

         

        13.30 – 14.30

        Katarzyna Littner-Gucia

         

        11 30 – 12.00

         

        11.30 – 12.00

         

        Józef Łatanik

        13.30 – 14.15

         

         

         

         

        Wioleta Łosiniecka

         

         

        13.40 – 14.25

         

         

        Bernadetta Mazur

        12.45 – 13.30

         

         

         

         

        Dorota Morek

         

         

        16.05 – 16.50

         

         

        Joanna Pukło

         

         

        13.40 – 14.25

         

         

        Paulina Raczkowska-Papież

         

        16.05 – 16.50

         

         

         

         

        Magdalena Raputa

         

         

         

        13.40 – 14.25

         

        Beata Samek

         

         

         

        15.15 – 16.00

         

        Elżbieta Słomiany

        12.55 – 13.40

         

         

         

         

        Karolina Słomka

         

        7.00 – 8.00

         

         

         

        Marcin Szczypczyk

         

        13.00 – 13.45

         

         

         

        Natalia Światłoń

        11.00 -12.00

         

         

         

         

        Iwona Szułakiewicz

         

         

         

        16.00 – 16.25

         

        Natalia Tyran

         

         

        14.30 – 15.15

         

         

        Wioletta Wełna

         

         

         

        15.15 – 16.00

         

        Olga Wielgus-Wosatko

        14.30 – 15.15

         

         

         

         

        Agata Wiśniowska-Jędrusiak

         

         

        13.40 – 14.25

         

         

        Ewa Wrzoszczyk

        14.30 – 15.30

         

         

         

         

        Jolanta Kozłowska

        13.00 – 14.00

         

         

         

         

    • Kontakty

      • Zespół Placówek Oświatowych w Kopance im. Janusza Korczaka
      • zpokopanka@gmail.com
      • zpokopanka@gmail.com
      • 12 276 32 24
      • ul. Skawińska 59, 32-050 Kopanka Poland
      • zpokopanka@gmail.com
      • 12 276 32 24
      • zpokopanka@gmail.com
      • 944-20-10-336
      • /ZPOKopanka/skrytka
      • Waldemar Tarkowski e-mail: walmarbhp@onet.eu
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Biuletyn informacji publicznej