• SPORTOWE TALENTY z Kopanki

• SPORTOWE TALENTY W KOPANCE😊

Uczniowie naszej szkoły w pięknym stylu wywalczyli  aż 11 indywidualnych medali !!!
        i srebrny medal drużynowo ( sztafeta chłopców ) w  XIV Halowych Mistrzostwach Skawiny w Lekkoatletyce szkół podstawowych i ponadpodstawowych zorganizowanych z okazji 660-lecia Skawiny, które odbyły się 21 marca.

Ponadto drużyna chłopców zdobyła puchar – jako najlepsza drużyna! W klasyfikacji drużynowej chłopców zajęliśmy PIERWSZE MIEJSCE!!!

Oto nasi medaliści:

Oliwia Boroń – 7a – srebrny medal w biegu na 100 m

Joanna Kochana – 7a – brązowy medal w biegu na 300 m

Jakub Juszczak – 7a – dwa złote medale w biegu na 100 m i 400 m oraz srebrny medal w sztafecie

Hubert Bartyzel – 8a – dwa złote medale w biegu na 100 m i 400 m oraz srebrny medal w sztafecie

Bartosz Juszczak – 4a – brązowy medal w biegu na 400 m

Nikita Pohribnyi – 4a – brązowy medal w skoku w dal

Alicja Gworek – 6a – srebrny medal w rzucie piłką lekarską

Victoria Sikora – 7a – srebrny medal w rzucie piłką lekarską

Gabriel Szablak – 4a – brązowy medal w rzucie piłką lekarską

WSPANIAŁE SUKCESY!

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH SPORTOWCÓW I ICH OPIEKUNA p. MARCINA DUDAŁY!

• Sukces Ucznia z klasy 8a

• Lauréat MEFPD 2015

Mamy  ogromną przyjemność poinformować , że uczeń naszej szkoły Krzysztof Balon z klasy 8a został uhonorowany stypendium naukowym Burmistrza Miasta i Gminy Skawina za wysokie wyniki w nauce za rok szkolny 2022/2023. To wielkie osiągnięcie i nagroda za wyjątkową pracowitość, determinację i wysiłek włożony w zdobywanie wiedzy.

Serdecznie gratulujemy zarówno Krzysztofowi, jak i Jego Rodzicom, którzy wspierają syna na każdym etapie edukacji. Szkoła jest dumna z osiągnięć Krzysia i ceni trud włożony w zdobywanie cennych umiejętności, które pozostają i zaowocują w przyszłości.

Stypendium zostało uroczyście wręczone przez   Pana Burmistrza Witolda Grabca w dniu 3 października 2023 r. w naszej szkole.

Życzymy Krzysztofowi jeszcze większych sukcesów. Niech to stypendium będzie dodatkową motywacją do dalszego doskonalenia się i osiągania swoich celów. Niech będzie też inspiracją dla młodszych kolegów.

Raz jeszcze gratulujemy i  życzymy powodzenia!

Wych. Agata Wiśniowska- Jędrusiak