13 i 15 marca uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli  się w działalność dobroczynną na rzecz potrzebujących dzieci. Swoją postawą i zaangażowaniem  udowodnili, że nie jest im obojętny los chorych dzieci. W pomoc zaangażowana była cała szkoła, szczególnie aktywne i odpowiedzialne za organizację wydarzenia  były klasy III „a” oraz VI „a”.  Uczniowie odwiedzili siedzibę radia RMF FM w Krakowie, z którym współpracowaliśmy podczas zbiórki pieniędzy. Uczniowie uczestniczyli w lekcji edukacyjnej na temat choroby nowotworowej, promowali akcję chodząc z mikrofonem w szkole i odwiedzając wszystkie klasy oraz przygotowali plakaty promujące wydarzenie na rzecz  FUNDACJI wspierającej Dzieci z Chorobą Nowotworową, którą przeprowadzili w wyznaczone dni.

Za pomoc i otwarte serca należą się wszystkim serdeczne podziękowania i słowa uznania.

Akcja charytatywna pt. „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową FUNDACJA. Pomóż Dzieciom Chorym Na Raka”, zakończona wielkim sukcesem, wspólnie zebraliśmy 1742,10 zł!!! BRAWO 👏

Wioletta Wełna