Nawigacja

• Dla tych z Państwa, którzy nie mogli obejrzeć przedstawienia naszej grupy teatralnej przygotowaliśmy nagranie video dostępne pod linkiem.
    03.03.2017 13:55 | więcej »
  • Grupa teatralna "Teatr z Nieba" powstała cztery lata temu w Szkole Podstawowej w Kopance.
    Wykorzystując zapał, inwencje i wyjątkowy talent uczniów i absolwentów naszej szkoły, chcemy dawać naszym widzą radość, nadzieję i okazję do refleksji. Całokształt naszej pracy zawierzamy Bogu, ufając, że jak mówi, nazwa naszego teatru, wszystko co robimy nie tylko od nas, ale i z nieba pochodzi.
    Nasze spektakle,
    Scenariusze spektakli powstają w wyniku naszej autorskiej pracy. Zawierają w sobie tematykę profilaktyczna, skłaniającą  do refleksji, ale również wzbudzającą  radość i nadzieję.
    Główna działalność teatru ma miejsce w naszej szkole, jednak gościnne sztuki Teatru z Nieba wystawiane są na zaproszenie innych szkół, szpitali, tam, gdzie pojawia się pragnienie aby się z nami spotkać.

15.02.2017 10:25 | więcej »

ul. Skawińska 59, 32-050 Kopanka