• Andrzejki 2022

• Zapraszamy na klubowe Andrzejki!!! – Zantyr Sztum

Dnia 24 listopada zapanowała w naszej Szkole magiczna atmosfera, ponieważ odbyła się  tego dnia zabawa andrzejkowa.

Andrzejki to czas wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada.

Według dawnych wierzeń ta noc miała magiczną moc, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości. W naszej Szkole ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których uczniowie mogli poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość  😊

Wróżby przeplatane były tańcami przy skocznej muzyce. Uczniowie podczas imprezy bawili się znakomicie.  Cała impreza była organizowana przez Samorząd Uczniowski oraz  Szkolny Wolontariat.

• Familiada Korczakowska

• FAMILIADA KORCZAKOWSKA

28.10.2022 roku odbyła się w naszej szkole „Familiada Korczakowska” z okazji tygodnia Korczakowskiego. Klasy 4-5, 6-7, 8a-8b rywalizowały między sobą. Każda klasa dostała zestaw 16 pytań. Osoba, która pierwsza nacisnęła dzwonek miała prawo do pierwszeństwa odpowiedzi . Podczas rywalizacji ocenie podlegała nie tylko liczba  pytań, na które poprawnie odpowiedziała dana klasa, ale również oceniano współpracę oraz zachowanie klasy w trakcie rywalizacji.

W międzyklasowej rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się klasa 7a!

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy radości w smakowaniu pysznej „wygranej” pizzy😊

• Wybory do Samorządu U.

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 10 października odbyły się wybory Prezydium Samorządu Uczniowskiego. W gronie kandydujących znalazły się: Wiktoria Kochana, Nikola Kawaler, Wiktoria Fudalej, Amelia Suder, Anna Zajda oraz Emilia Królik. Ostatecznie Samorząd funkcjonuje pod przewodnictwem Wiktorii Kochana, którą zastępuje Emilia Królik. Skarbnikiem została Amelia Suder. Pozostałe funkcje pełnią: Anna Zajda, Wiktoria Fudalej oraz Nikola Kawaler.

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego są Pani Natalia Tyran oraz Pani Ewa Wrzoszczyk.