• UBEZPIECZENIE NA ROK SZKOLNY 2022/2023

• Wymagane dokumenty do likwidacji szkody z ubezpieczenia NNW młodzieży szkolnej na rok szkolny 2022/2023 :

-druk zgłoszenia szkody potwierdzony przez placówkę z danymi z polisy

-kserokopia legitymacji szkolnej ucznia (przedszkole - oświadczenie pisemne właściciela ,że w danym roku było dziecko zapisane do przedszkola i została za nie opłacona składka)

-dokumenty medyczne z przebiegu leczenia (karta informacyjna z placówki medycznej, w której udzielono pierwszej pomocy, historia choroby, wypis ze szpitala, oraz inne dokumenty medyczne; zdjęcia RTG nie są wymagane)

-oryginały rachunków zakupu środków pomocniczych i kosztów leczenia.

-oryginały rachunków związanych z rehabilitacją (rehabilitacja potwierdzona skierowaniem od lekarza)

-dodatkowo: notatka z policji w przypadku szkody komunikacyjnej, karta rowerowa        w przypadku urazu doznanego podczas jazdy na rowerze.

,

Compensa-druk__zgloszenia_szkody_NNW_(1).pdf